Podpiszobrazek.pl

Informacje serwisu

Zasady

Dołącz do Nas :) »

Tutaj trafiają wszystkie materiały dodane przez użytkowników - od Was zależy, które z nich trafią na stronę główną, a którym nie poszczęści się. Ostateczny wybór należy do moderatorów.

Szkoła Magii i Czarodziejstwa Salem

Dodany: 2020-04-26 13:29:40 przez AnnabethSnow w kategorii: Chwila refleksji | Skomentuj

Szkoła Magii i Czarodziejstwa Salem

Od zawsze chciałeś poczuć się jak czarodziej rodem z Harry'ego Pottera? Teraz masz okazję! Zapisz się do Salem i ucz się zaklęć, poznawaj starożytny świat run, a nawet obserwuj rozgwieżdżone niebo i konstelacje na Wieży Astronomicznej wraz z przyjaciółmi! W Salem czeka na ciebie sporo zabawy, jak i możliwości.

13:28 26.04.2020
Annabeth Snow

/ (-4)

Szkoła Magii i Czarodziejstwa Salem

Dodany: 2020-04-26 13:11:54 przez AnnabethSnow w kategorii: Chwila refleksji | Skomentuj

Szkoła Magii i Czarodziejstwa Salem

Od zawsze chciałeś poczuć się jak czarodziej rodem z Harry'ego Pottera? Teraz masz okazję! Zapisz się do Salem i ucz się zaklęć, poznawaj starożytny świat run, a nawet obserwuj rozgwieżdżone niebo i konstelacje na Wieży Astronomicznej!

/ (-3)

Nielegalne zgromadzenie

Dodany: 2020-03-28 18:20:51 przez kiss w kategorii: Śmieszne obrazki | Skomentuj

Nielegalne zgromadzenie

/ (2)

Niektórym osobom by się przydała

Dodany: 2020-02-29 00:20:05 przez kiss w kategorii: Śmieszne obrazki | Skomentuj

Niektórym osobom by się przydała

/ (-2)

Jak się pozbyć 50% swoich problemów

Dodany: 2020-02-29 00:14:56 przez kiss w kategorii: Śmieszne obrazki | Skomentuj

Jak się pozbyć 50% swoich problemów

/ (-3)

"Iron Cycek w bekowych galotach"

Dodany: 2020-02-01 08:13:38 przez Wtfhahawtf w kategorii: Śmieszne obrazki | Skomentuj

"Iron Cycek w bekowych galotach"

#cute #laska #nsfw #pic #viral #nago #szlauf #cycki #nsfw #cycek #Iron #Maiden #nudesy #cycki #cycory #laska #blondynka #smieszne #selfie #metin2

/ (20)

Gerardrad Waye

Dodany: 2019-04-19 19:02:25 przez Teresa Żuk w kategorii: Chwila refleksji | Skomentuj

Gerardrad Waye

Jest wiele filmów, które wyrwały na mnie ogromne wrażenie, ale żaden z nich nie równa się zniezwykłym, zapierającym dech w piersiach, jakim bez wątpienia jest Titanic.
Film, ten to niesamowita historia miłosna, nagrodzona jedenastoma oskarami, wzruszająca widzów na całym świecie. Cały urok tej wspaniałej opowieści możemy zawdzięczyć równie wspaniałym aktorom.
Leonardo DiCaprio i nominowana do oskara Kate Winslet tworzą niezapomniane kreacje aktorskie jako Jake i Rose, para młodych kochanków, którzy poznali się i zakochali w sobie od pierwszego wejrzenia podczas rejsu "niezatapialnego" transatlantyku Titanic. Nie dane im jednak było zaznać pełni szczęścia. Gdy luksusowy statek wpada na górę lodową, na środku Oceanu Atlantyckiego ich miłość zamieniła się w przerażającą, mrożącą krew w żyłach walkę o przetrwanie.
Reżyserem "Titanica" jest prawdziwy wizjoner w świecie kina - James Cameron, którego filmy wielokrotnie zdobywały Oskary. Stworzył on nieporównywalne z niczym dzieło, po mistrzowsku posługując się uczuciami swoich bohaterów.
Według mnie hart ducha i odwaga konfrontująca z podłością i tchórzostwem w obliczu wielkiej katastrofy sprawia, ze film ten jest istnym triumfem kinematografii i pozostawi niezatarte wrażenia w wyobraźni wielu widzów.

/ (-3)

Marchewki?

Dodany: 2019-04-19 18:55:57 przez Teresa Żuk w kategorii: Chwila refleksji | Skomentuj

Marchewki?

In this picture I can see a young woman, who is sitting on the sofa, next to her boyfriend. The woman is reading a book and the boy is playing computer game. They are having casual clothes – jeans and t-shirts. I think, that the boy on this picture is very handsome. He has got curly, brown, short hair and a small nose. His eyes are small and blue. A woman has got long, straight, blonde hair and blue eyes. They seem to be happy and relaxed. On the background I can see a big window and a flower. I think, I told everything about this picture.

/ (-3)

Idź do strony:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookie zapisywane na urządzeniu końcowym w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie plików cookie, zmień ustawienia swojej przeglądarki ... więcej informacji OK, rozumiem